LinguaLeo Çeviri (Google Chrome)

Sponsorlu Bağlantılar
2.0.3.3
Sponsorlu Bağlantılar

Chrome İçin İngilizce-Türkçe Kelime ve Metin Çeviri Uzantısı

LinguaLeo Çeviri, İngilizce öğrenmenize yardımcı olan web sayfaların çevirisini yapmak veya kişisel sözlük oluşturabileceğiniz Chrome tarayıcısı için ücretsiz bir İngilizce-Türkçe çeviri eklentidir.

Lingualeo Çeviri, internette karşılaştığın İngilizce kelimelerin Türkçe karşılıklarını görmek için en kolay yoldur. Bir kelimeye çift tıklayarak anlamını anında görebilirsiniz. En beğendiğiniz çevirileri seçerek yeni kelime ve kalıplar öğrenebilir, ya da kendi bildiğin çevirileri ekleyebilirsin. İngilizce-Türkçe kelime ve metin çeviri için iyi bir yardımcınız olacaktır.

LinguaLeo Çeviri sadece kelime çevirisi yapmaz ayrıca cümle kalıpları çevirmeyi de sağlar. Lingualeo ile İngilizce öğrenmek için en iyi yol olan Lingualeo hizmetinin bir parçasıdır. Seçtiğiniz kelimeleri Lingualeo’daki sözlüğüne ekleyerek, 8 farklı alıştırma ile Lingualeo üzerinde tekrar edebilir ve ezberleyebilirsiniz.

Ayrıca hızlı bir şekilde İngilizce kelimeler üzerine çift tıklayarak anlamlarını kolayca görebilirsiniz. Bu açıdan kullanışlı bir uzantıdır.

Mobil cihazlar için de İngilizce öğrenmek ve İngilizce-Türkçe çeviri uygulaması arıyorsanız LinguaLeo Çeviri mobil sürümlerini indirebilirsiniz.

LinguaLeo Çeviri: Android, iPhone, iPad, Windows Phone

LinguaLeo Çeviri (Google Chrome)” İçin Bir Cevap

  1. Ruseça çeviri Türkçe tema indir

    Çeviri yapmıyorum çeviri yapma bahanesiyle reklamlar yükleniyor antivusunuz yokmu şuan bir çeviri için istemedim reklamları yüklemiş oldum ama hala cirome dil çevirisini yapmadım reklamlar engel oluyor

LinguaLeo Çeviri (Google Chrome) İçin Yorum Yap