LinguaLeo ile İngilizce (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
2.18
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad İçin LinguaLeo ile İngilizce Öğrenin ve Geliştirin

LinguaLeo ile İngilizce (Leo ile İngilizce) görsel ve işitsel uygulama teknikleri ile İngilizce öğrenmeyi ve geliştirmeyi daha kolay ve keyifli hale getiren iOS mobil cihazlar (iPhone, iPad, iPod touch) için en iyi ücretsiz İngilizce geliştirme uygulamalardan biridir. İngilizce öğrenmenin yanı sıra İngilizce konuşmanızı geliştirmek için bir çok faydalı araçlar sunmaktadır. Eğlenceli oyunlarla İngilizce öğrenmeyi daha keyifli hale getirir.

LinguaLeo ile İngilizce ile yeni kelimeler öğrenin, video izleyerek ve makaleler okuyarak ilerleyin. İngilizce öğrenmeyi daha eğlenceli hale getirmektedir. İnteraktif altyazılara sahip 200’den fazla TED konuşması. Kelime dağarcığını genişletmek için oyun formatında 7 eğitim. 23 İngilizce gramer kursu. 100,000’den fazla metin, makale ve yazı. 50’den fazla resimli kelime seti, ses kaydı ve açıklama metni. İnternet bağlantısı olmadan çalışma imkanı. LinguaLeo.com ile otomatik senkronizasyon.

LinguaLeo ile İngilizce kullanım açısından bir çok faydalı özellikler sunmaktadır. Her kelimeye ait sesli telaffuz, yazım bilgisi ve örneklerin olduğu kişisel sözlük mevcuttur. Görsel destekli tematik terimler sözlükleri. Etkili alıştırmalar: kelime çevirme, kelime kurucu, dinleme. En iyi çeviriyi seçme olanağı. İngilizce öğrenirken ilerlemenizi gerçek zamanlı takip etme imkanı. Sunucu ile eşleşip çevrimdışı da çalışma imkanı. Ücretsiz olarak İngilizce öğrenme ve geliştirmek.

iPhone, iPad için LinguaLeo ile İngilizce ile çeşitli yöntem ve özellikler ile İngilizce öğrenin ve geliştirin.

LinguaLeo ile İngilizce (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap