LinguaLeo ile İngilizce (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin LinguaLeo ile İngilizce Uygulaması

LinguaLeo ile İngilizce görsel ve işitsel uygulama teknikleri ile İngilizce öğrenmeyi ve geliştirmeyi daha kolay ve keyifli hale getiren Windows Phone mobil cihazlar için en iyi ücretsiz İngilizce geliştirme uygulamalardan biridir. İngilizce öğrenmenin yanı sıra İngilizce konuşmanızı geliştirmek için bir çok faydalı özellikler sunmaktadır.

LinguaLeo ile İngilizce uygulaması 100,000’den fazla ilginizi çekecek biraz ilginç olsa da kitap, makale, öyküler bulacaksınız. Bilinmeyen kelimelerin anlamlarını öğrenmek için bağlamsal çevirilerine tek bir dokunuşla ulaşın. Uygulamayı kullanmak için LinguaLeo.com hesabı oluşturun. Yeni kelimeler sözlüğe eklendiği zaman hesabınız ile hemen eşleşsin ve son kelimelere kolayca ulaşın.

LinguaLeo ile İngilizce gerçekten başarılı bir uygulamadır. Bir çok ödüller almıştır. Kullandığı teknikler ile İngilizce dili konuşmayı daha da geliştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra kelime ekle kısmından yeni kelimeler ekleyebilir veya İngilizce sözlüklerden uygulamaya kelime ekleyebilirsiniz.

LinguaLeo ile İngilizce uygulaması ücretsizdir. Ama Golg üyelikler için fiyat listesi Microsoft Store üzerine bulabilirsiniz. LinguaLeo ile İngilizce uygulaması Türkçe arayüz sunmaktadır. Dilerseniz istediğiniz dile çevirebilirsiniz.

LinguaLeo ile İngilizce (Windows Phone) İçin Yorum Yap