liteCam HD

Sponsorlu Bağlantılar
5.52
Sponsorlu Bağlantılar

Full HD Ekran Videosu Kaydetme Programı

3.33/5, Toplam: 6 kişi

liteCam HD profesyonel görünümlü HD videolar oluşturmanıza yardımcı olan Windows kullanıcıları için kolay kullanımlı ücretsiz HD ekran videosu çekme/kaydetme programıdır. Video öğreticileri hazırlamak veya eğitim amaçlı videolar hazırlamak isteyenler için harika bir programdır. Bilgisayar ekranında her şeyi video olarak kaydedebilirsiniz. Full HD 1080p ekran kaydedici yazılım ile kaliteli video kaydı yapmanız mümkündür.

Bilgisayar ekranında izlediğiniz videoları veya ekranda yaptığınız her işlemi video olarak kaydetmek mümkündür. Web sitelerde izlediğiniz videoları bilgisayara kaydetme yeteneğine sahiptir. Web sitelerden izlediğiniz videoları ve filmleri kolayca bilgisayara kaydedin.

Kullanım açısından faydalı özellikler içermektedir. Farklı kayıt seçenekleri ile ekranın belli bir kısmını ve istediğiniz kalitede ve çözünürlükte kayıt yapmanızı sağlar. Kayıt seçeneklerinden size uygun olanı seçin ve kayıt işlemini başlatın. Video kalite ve ses ayarı yapmanıza imkan sağlar.

Ayrıca farklı kaynaklardan ses kayıt seçeneği içermektedir. Mikrofon, hoparlör veya farklı kaynaktan sesleri kaydedebilirsiniz. Bu sayede özellikle eğitici video hazırlayanlar videolara ses ekleyerek izleyiciler için yardımcı videolar hazırlamanız mümkündür.

Siz olmadan ekran videosu kaydetmek için kayıt zamanlayıcı sunmaktadır. İstediğiniz zaman aralığını belirterek video kayıt işlemini otomatik hale getirebilirsiniz.

Video sitelerine yüklemek veya taşınabilir cihazlar üzerinde kaydettiğiniz videoları izlemek için yüksek çözünürlüklü MP4 veya WMV formatında kaydedilmiş videoları dönüştürebilirsiniz.

Not: liteCam HD Free ücretsiz sürümü 10 dk kayıt sınırı içerir ve videolara filigran ekler.

liteCam HD İçin Yorum Yap