Live for Speed: S2 (Torrent)

Sponsorlu Bağlantılar
S3 6R
Sponsorlu Bağlantılar

Live for Speed: S3 Oyunu Torrent İle İndirin

4.23/5, Toplam: 22 kişi

Live for Speed: S3 6R online araba yarışı oyunu Torrent programı ile indirmek isteyenler için bu yazımızı hazırladık. Torrent programı ile kolay ve hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

Live for Speed: S3, online olarak oynayabileceğiniz en popüler araba yarışı simülasyon oyunlarından biridir. Kaliteli grafikleri ve oynama kolaylığı iyi bir oyun keyif yaşayacaksınız. Oyundan tam anlamı ile keyif almak istiyorsanız klavye ile oynamak yerine direksiyon ile oynamanızı tavsiye ederim. Online olarak oynayacağınız için tam anlamı ile bu muhteşem araba yarışının keyfini çıkarmanızı isterim.

Live for Speed S2 oyunu indir

Live for Speed: S3 oyununda çeşitli şekillerde yarış yapabilirsiniz. Hem tek başınıza hem de oyunun sanal zekasına karşı yarışabilirsiniz. Oyunun en keyifli yarışları ile online olarak diğer oyunculara karşı oynamanız. Diğer rakiplere karşı yarışmak, daha heyecan vericidir. Karşınızda sizin gibi birisi olduğunu hissetmek ve ona göre yarışmak en keyiflisidir.

Gelişmiş çok oyunculu (multiplayer) sistemi ile LFS oyunun yeni bir sürümünü yayımladı. 0.6b ile aynı fiziği kullanırken, çok daha düzgün, daha güvenilir ve interaktif online deneyimi sağlar. Önceki sürümlerinde yaşanılan gecikmeler için bu sürümünde iyileştirmeler yapıldı.

Live for Speed: S3 6R oyunu indirmek için Torrent programı:

Aşağıdaki program ile Live for Speed: S3 6R oyunu torrent olarak indirebilirsiniz.

uTorrent İndir (Windows)
Windows İçin Ücretsiz ve Türkçe Torrent İndirme Programı

Live for Speed: S2 (Torrent)” İçin 3 Cevap

Live for Speed: S2 (Torrent) İçin Yorum Yap