LFS Live For Speed S3 6P

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Online Araba Yarışı Simülasyon Oyunu

3.8/5, Toplam: 5 kişi

Live for Speed: S2 artık kullanılabilir durumda değildir. Live for Speed son sürümü yüklemenizi tavsiye ederiz.

LFS Live For Speed S3 6P, online olarak oynayabileceğiniz en popüler araba yarışı simülasyon oyunlarından biridir. Kaliteli grafikleri ve oynama kolaylığı iyi bir oyun keyif yaşayacaksınız. Oyundan tam anlamı ile keyif almak istiyorsanız klavye ile oynamak yerine direksiyon ile oynamanızı tavsiye ederim. Online olarak oynayacağınız için tam anlamı ile bu muhteşem araba yarışının keyfini çıkarmanızı isterim.

live-for-speed-s2

LFS Live For Speed S3 6P oyununda çeşitli şekillerde yarış yapabilirsiniz. Hem tek başınıza hem de oyunun sanal zekasına karşı yarışabilirsiniz. Oyunun en keyifli yarışları ile online olarak diğer oyunculara karşı oynamanız. Diğer rakiplere karşı yarışmak, daha heyecan vericidir. Karşınızda sizin gibi birisi olduğunu hissetmek ve ona göre yarışmak en keyiflisi.

live-for-speed-s2-1

Gelişmiş çok oyunculu (multiplayer) sistemi ile LFS oyunun yeni bir sürümünü yayımladı. 0.6b ile aynı fiziği kullanırken, çok daha düzgün, daha güvenilir ve interaktif online deneyimi sağlar. Önceki sürümlerinde yaşanılan gecikmeler için bu sürümünde iyileştirmeler yapıldı.

LFS Live For Speed S3 6P sürümü ile gelen yenilikler;

LFS Live For Speed S3 6P güncelleştirmesi ek yapılandırmalar ile Westhill yarış ortamının yeniden oluşturulması ve genişletilmiş sürümünü içerir.

Açık yapılandırmaları için tam destek şimdi mevcut. Birçok yenilik yeni ayarlanabilir somut nesneler de dahil olmak üzere düzenleme editörü yapılmıştır.

LFS Live For Speed S3 6P” İçin 3 Cevap

  1. Gercekden Çok Tesekkurler Hep Bunu İstiyodum Helal Be Bu Siteyi Hep Kullancam Sizi Sevdim Emodan Sevgiyi Kaptınız 😀 🙂
    🙂 🙂 😀 😀 🙂 😀

LFS Live For Speed S3 6P İçin Yorum Yap