Lock Screen Customizer

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8/8.1 Kilit Ekranı Resmini Değiştirme Programı

3.33/5, Toplam: 3 kişi

Başlat ekranının varsayılan görünümünü değiştirmenin yanı sıra yeni kilit ekranı değiştirmek için Windows 8’de çok sayıda kişiselleştirme seçenekleri var. Öncekilerden farklı olarak, bu üçüncü parti araçları kullanmak zorunda kalmadan kilit ekranı arka plan resmini değiştirmek için bir seçenek sunuyor.

Başlat ekranını ve kilit ekranını kişiselleştirmek için bir çok ücretsiz araç vardır. Lock Screen Customizer, Windows 8/8.1 için kilit ekranı özelleştirmek için tasarlanmış ücretsiz bir araçtır. Lock Screen Customizer, WinAero tarafından geliştirilmiştir. Ayrıca WinAeroGlass Windows 8 Aero cam efekti etkinleştirmek için, Başlat ekranı animasyonları ayarlama, Windows için birçok popüler özelleştirme araçları içeren ücretsiz yardımcı programda sunmuşlardır.

Windows kilit ekranını değiştirme

Lock Screen Customizer ile kilit ekranı arka plan resmini değiştirebilmenin yanı sıra, aynı zamanda her oturum açışında döndürmeyi sağlar. Yani otomatik kilit ekranı arka plan resmi, oturum hesabınızı her zaman değiştirmek için aracı yapılandırabilirsiniz.

Ayrıca, aynı zamanda varsayılan zaman biçimini değiştirebilir ve hatta tarih dilini değiştirebilirsiniz. Şifrenizi girin, oturum açma ekran arka plan rengini, ekranı değiştirmek için bir seçenek de vardır.

Kilit ekranı arka planını otomatik değiştirme özelliğini etkinleştirmek için, Lock Screen Slideshow düğmesine tıklayın, sevdiğiniz resimlerini içeren klasörleri eklemek için Add folder seçeneğine tıklayın.

Lock Screen Customizer kullanmak çok kolaydır. Aracın zip dosyasını indirin, x86 ve x64 adında iki klasör almak için zip dosyasını ayıklayın. Çalıştırdığınız Windows 8 sürümüne bağlı olarak x86 veya x64 klasörünü açın ve daha sonra LockScreenCustomizer.exe dosyasına çift tıklayın.

Lock Screen Customizer İçin Yorum Yap