Logitech MX Master 2S ve MX Anywhere 2S fareleri

Sponsorlu Bağlantılar

4K ve HDR özellikli BRIO web kamerası, MK850 Performance Wireless kombo ve sağlam iPad aksesuar setinden sonra Logitech hem performans gerektiren hem de mobilite bilincine sahip tüketicileri hedef alan bir çift fare üretti.

Bir basın bülteninde İsviçre şirketi son çevre birimleri olan MX Anywhere 2S ve MX Master 2S‘yi açıkladı. Birincisi hareketliliğe daha fazla odaklanmışken biraz daha küçüktür, ikincisi daha konforlu bir tasarıma sahiptir. Dahası, her iki farede de “farelerin imleç hızını, doğruluğunu artıran ve çözünürlüğü 4.000 DPI’ye yükselten” geliştirilmiş Darkfield High Precision (Darkfield Yüksek Hassasiyet) izleme özelliği var.

Her iki ürünün de şarj edilebilir pilleri var, cam da dahil olmak üzere herhangi bir yüzeyde takip edebiliyor ve tabii ki kullanım düzeninize bağlı olarak “tam şarjla 70 güne kadar” kullanabilirsiniz. İkisi arasında benzerlikler var, bunların en önemlileri yeni başlatılan Logitech Flow’u destekliyor olması.

Logitech Options yazılımının bir parçası olarak ücretsiz olarak indirilebilen Flow – kullanıcıların tek bir MX serisi fareyi kullanarak üç bilgisayarı kontrol etmesini sağlar. Bu, aslında, ayrı aygıtlara veya diğer üçüncü taraf yazılım çözümlerine ihtiyaç duymadan “içeriği, resimleri ve belgeleri üç bilgisayar arasında kopyalayıp yapıştırmanızı” sağlar.

MX Anywhere 2S ve MX Master 2S’nin ötesinde Flow’un M585 Çoklu Aygıt ve M590 Çok Aygıtlı Sessiz ile de uyumlu olduğunu unutmayın.

MX Anywhere 2S, 79.99 dolara satılmakta, büyük kardeşi MX Master 2S 99.99 dolardan satılabilmektedir. Her iki farenin de bu arada Logitech’in sitesinde ve seçkin perakendecilerde satın alınması bekleniyor.

Logitech MX Master 2S ve MX Anywhere 2S fareleri İçin Yorum Yap