Logyx Pack 8.01 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
5/5, Toplam: 2 kişi

Logyx Pack: Windows İçin 107 Klasik Mantık Oyunları

Logyx Pack, toplam 107 mantık oyunları barındıran ücretsiz bir oyun koleksiyonudur. Oyunlara komik ses efektleri eşlik ediyor. “Play” menüsü altında 6 kategoride tüm oyunları bulacaksınız. Oynamak istediğiniz oyunu seçin ve ardından “Continue düğmesine tıklayıp oyuna başlayabilirsiniz. Aynı oyun içerisinde farklı bölümler açmak için “Game” sekmesine ve ardından “New Game” seçeneğine tıklayın. Oyun içerisinde aynı bölümü tekrar oynamak istiyorsanız “CTRL+R” kısayol tuşuna veya “Game sekmesine ve ardından “Retry the same Game” seçeneğine tıklayın.

Logyx Pack oyun paketi sürekli güncellenmektedir. Her güncellemede yeni kategori ve oyunlar eklenmektedir. Bir oyun oynarken Options menüsünden bazı oyunlar için ayarlamalar yapabilirsiniz. bazı oyunlarda görüntüyü değiştirebilirsiniz. İsterseniz ortak menüden yardım seçeneği tıklayarak belirli bir oyun için yardım alabilirsiniz.

Logyx Pack oyun koleksiyonunu Windows 8.1 üzerinde denedik ve çalıştı. SwapJump 1D oyunu benim ilgimi çekti. Bu oyunda amaç renkleri karşılıklı taraflara geçirmek. Tabi ki 2 ve 3’lü seçenekler biraz kolay oluyor. Ama 4’lü taşları diğer tarafa geçirmek biraz düşündürücü olacak. Logyx Pack, oyun paketi küçük oyunlardan oluşmaktadır. Canınız sıkıldığı zaman 107 oyun arasından istediğiniz oyunu oynayın.

Logyx Pack – Ekran Görüntüsü

logyx-pack-indir- logyx-pack-indir-1-

Logyx Pack 8.01 İndir İçin Yorum Yap