Lunascape

Sponsorlu Bağlantılar
6.15.1
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin Ücretsiz Üç Motorlu Hızlı Web Tarayıcı

Lunascape seçtiğiniz ve önde gelen render motorları Trident (Internet Explorer), Gecko (Firefox) ve WebKit (Safari ve Chrome) arasında geçiş yapmayı sağlayan üçlü render motorlu Windows sistemler için ücretsiz web tarayıcı. Gerektiğinde motorlar arasında geçiş yapabilir ve aynı zamanda seçilen bir render motoru ile belirli web sitelerini ve yer imlerini ilişkilendirmeyi sağlayan otomatik motor anahtarlama yapılandırmaları yapabilirsiniz.

Standart tarayıcı işlevlerine ek olarak, Lunascape form doldurma, RSS beslemeleri, çoklu arama motorları için destek, sekmeli tarama, gizlilik temizleyicisi ve temalarda dahil olmak üzere çeşitli özellikleri içerir.

Lunascape birçok IE araç çubukları ile uyumlu ve ek eklentiler sunmaya başlıyor. Windows 8.1 kullanıcıları engelleyen Lunascape güncelleme hataları düzeltildi. Kullanımı kolay ve hızlı bir internet tarayıcısı arıyorsanız Lunascape denemenizi tavsiye ederim. Üç motor arasında kolaylıkla değişiklik yaparak size uygun hızlı motoru tercih edebilirsiniz.

Lunascape İçin Yorum Yap