M8 Free Multi Clipboard

Sponsorlu Bağlantılar
23.07
Sponsorlu Bağlantılar

Çoklu Ekran Görüntüsü Alma Programı

M8 Free Multi Clipboard, Windows bilgisayarda ekranda gördüğü her şeyi kaydeden ücretsiz bir programdır. M8 Free Multi Clipboard programını çalıştırdıktan sonra yazdığınız yazılar, resimler vb yaptığınız tüm işlemleri kaydetmeyi sağlar.

M8 Free Multi Clipboard metinleri kopyalamak ve ekran görüntüsü kaydetmek için tasarlanmıştır. Zaten adından anlaşılacağı gibi çoklu pano uygulamasıdır. Program iki farklı ekran görüntüsü kaydetme seçeneği sunuyor. Masaüstü ekranın ekran görüntüsünü almak için Print Screen tuşuna, sadece çalıştığınız veya aktif olan pencerenin ekran görüntüsünü kaydetmek için Alt + Print Screen tuşlarına basmanız gerekir.

M8 Free Multi Clipboard programının en fayda sağladığı özelliği çoklu kayıt yapmasıdır. Yani art arda 25 yazı ve görüntüyü görmenizi sağlayacak hafıza sistemi vardır.

M8 Free Multi Clipboard kullanım amacı olarak bir bilgisayarda neler yapılmış görmenizi sağlar. Ofis çalışanlarını denetlemek veya evdeki bilgisayarda çocuklarınız neler yapmış denetlemek için faydalı olacaktır. Ya da bilgisayarda yaptığınız işlemleri gözden geçirmek için iyi bir yardımcıdır.

M8 Free Multi Clipboard İçin Yorum Yap