Google Chrome Canary (Mac)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Mac için Yeni Google Chrome Canary tarayıcısı

Google Chrome Canary, Mac sistemler için tasarlanmış Chrome yeni özelliklerini ve geliştirmelerini içeren Google’ın yeni tarayıcısı. Chrome tarayıcısı zamanla yerini Chrome Canary tarayıcısına bırakacak. Şuan geçiş aşamasındayız ve tarayıcı şuan test aşamasındadır. Her gün güncellemeler yapılarak iyileştirmeler ve düzenlemeler yapılmaktadır.

Google Chrome Canary ile şimdilik herhangi bir detaylı bilgi verilmemekte. Sadece Chrome benzerliği ve biraz daha az veri kullanımı ve hızlı olması göze çarpıyor. Yeni altın serisi rengiyle ve kanarya ismiyle tam olarak ne anlatmaya çalıştığını yakında göreceğiz.

Google Chrome Canary kısa zamanda tam anlamı ile Chrome tarayıcısının yerini alacaktır. Şuan en yeni Chrome özelliklerini içermektedir.

Şuan test aşamasında olduğu için geliştiricilerin kullanması tavsiye edilmektedir. Kullanıcılar tarafından gelen bildirimler ile tüm hatalar ve sorun düzeltilip, iyileştirmeler yapıldıktan sonra kararlı sürümü piyasaya çıkacaktır.

Google Chrome Canary şuan 56.0.2896 sürümü mevcuttur. Tabi sürüm detayları her gün değişmektedir. Kararlı sürüm çıktığında indirme boyutu ve sürümü ile ilgili net bilgileri alabilirsiniz.

Google Chrome Canary Mac OS X 10.9 ve üzeri sistemleri ile uyumludur. Ücretsiz ve Türkçe olarak hemen indirebilirsiniz.

Google Chrome Canary (Mac) İçin Yorum Yap