TeraCopy

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

TeraCopy ile Mac'de Dosyaları Daha Hızlı ve Güvenli Kopyalayın

1/5, Toplam: 1 kişi

Mac OS X için TeraCopy ile dosyalarınızı daha hızlı ve daha güvenli bir şekilde kopyalamak isteyenler için ücretsiz ve Pro sürümler olarak hizmet alabileceğiniz bir araçtır. Pro sürüm ile daha fazla özellikten faydalanacağınız aracın sitemizden ücretsiz sürümünü indireceksiniz.

TeraCopy dosyaları kopyalama işlemi yaparken duraklatıp devam etme, indirme işlemi bittikten sonra aktarma işlemi sırasında hatalı dosya durumlarını görmek, dosyalara ait gerekli bilgilere ulaşarak bulmak ve daha fazlası için tasarlanmış bir dosya aktarma / kopyalama araçlarındandır. Küçük bir boyut ile gelmekte ve sistem kaynakları üzerinde düşük bir etkiye sahiptir. Ağın güvenli olmayan herhangi bir bitinin bilgisayara kopyalanmasını önlemeyi, mevcut en güvenli dosya aktarma araçlarından biri olarak önermeyi sürdürmektedir.

İndirme ve yükleme işlemlerini optimize edebilmeniz için CRC doğrulama sistemi ile hesaplanır ve size avantajlı bir indirme ve yükleme süresi sunar.

Buna ek olarak, arabellek ayarlama özelliklerinin kullanılmasıyla arama süreleri önemli ölçüde azalır. Başarısız transferler hasarlı dosyaları yeniden kopyalayarak düzeltilebilir, bu nedenle indirme işlemini bir kez daha başlatmaya gerek kalmaz.

TeraCopy İndir
Hızlı Dosya/Klasör Kopyalama ve Taşıma Programı

TeraCopy Hakkında Yazılar

TeraCopy İçin Yorum Yap