Macgo Free iPhone Cleaner

Sponsorlu Bağlantılar
1.5.0
Sponsorlu Bağlantılar

MAC İçin Ücretsiz iPhone, iPad Temizleme Programı

Macgo Free iPhone Cleaner for Mac, Mac OS X bilgisayarda iOS cihazları (iPhone, iPad, iPod touch) temizlemeye yardımcı olan ücretsiz bir programdır. Gereksiz dosyaları temizleme, özelleştirilmiş uygulama temizleme, iPhone performansını optimize etme için faydalı olacaktır.

Gereklilikler: iTunes yüklü olması gerekir. iTunes indirmek için tıklayın…

Güvenli bir şekilde iPhone temizleme yapacaktır. Tek bir tıklama ile gereksiz dosyaları temizleyerek performansını artırabilir. Program çevrimdışı, ön bellek, çerezler gibi gereksiz dosyaları tespit edip daha sonra hızlı bir şekilde kaldırabilirsiniz.

iPhone uygulamalar için özelleştirilmiş temizleme sunar. Ücretsiz bir iOS dosya gezgini olarak iPhone dosyalara göz atmanızı sağlar. Sadece iPhone telefonu bilgisayara bağlayın ve taramaya tıklayın. Uygulamalar için temizlenmesi gereken klasörlerin listesini gösterecek. Temizlenmesini istemediğiniz uygulamaların işaretlerini kaldırabilirsiniz. Uygulamalara ait önemsiz dosyaları tek bir tıklama ile silebilir ve iPhone performansını artırmaya yardımcı olabilirsiniz.

Aşağıdaki iOS cihazları destekler;

  • iPhone Serisi: iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5 / 5s / 5c, iPhone 4 / 4S
  • iPad Serisi: iPad 4, iPad mini, the new iPad (wi-fi, wi-fi+4G), iPad 2 (wi-fi, wi-fi+3G)
  • iPod Serisi: iPod touch 4/5

iPhone telefonu hızlandırın ve daha fazla depolama alanı elde edebilirsiniz. Bu program sayesinde doğru tarama ile fotoğraf önbellekleri, indirme önbellekleri (cache), SMS, iMessage ve e-posta önbellekleri vs temizler. iOS cihazlardaki (iPhone, iPad, iPod Touch) bu gereksiz yığılmaları temizleyerek daha hızlı çalışmalarını sağlayabilirsiniz.

iPhone cihazlarında hemen hemen her türlü gereksiz dosyaları temizleme yeteneğine sahiptir. İleri teknoloji önemli sistem dosyaları tutar, ancak çevrimdışı, önbellek, çerez, bozuk ve unutulmuş dosyaları ve gereksiz dosyaları tamamen temizler. Bu sayede iPhone telefonda daha çok dosya depolama alanı kazanabilirsiniz.

Tek tek temizleme işlemi yapmanız yerine Macgo Free iPhone Cleaner ücretsiz programı sayesinde daha kolay ve hızlı bir şekilde iOS cihazları temizleyebilirsiniz.

Macgo Free iPhone Cleaner İçin Yorum Yap