Macgo Free Media Player

Sponsorlu Bağlantılar
2.16.12
Sponsorlu Bağlantılar

MAC İçin Ücretsiz HD Medya Oynatıcı

Macgo Free Media Player for Mac, Mac OS X sistemler için güçlü özellikler içeren ücretsiz medya oynatıcı. Windows 10 üzerinde herhangi bir sorun olmadan DVD oynatmayı destekler. Harika 720P1080P HD ve 4K UHD Video kalitesi ve DTS 5.1 ses keyfi sunar. Ücretsiz harici altyazı desteği ve ücretsiz güncelleme hizmeti sunmaktadır.

Macgo Free Media Player film, video, ses gibi hemen hemen tüm medya kategorilerini ve biçimlerini destekler. Windows için ücretsiz bir DVD Player olarak tasarlanan, aynı zamanda VideoCD, MKV, MOV, AVI, FLV, WMV, MP4, MPEG, RMVB, MP3, WMA medya biçimleri ve Windows 10 de dahil olmak üzere tüm Windows işletim sistemi üzerinde olmayan diğer ana biçimleri destekler.

Doğrudan DVD çıkış ya da yüksek çözünürlüklü kaliteli videoları ve herhangi bir kalite kaybı olmadan DTS5.1 desteği içerir. Masaüstü veya laptop bilgisayarda HD film izlemek isteyenler için Macgo Free Media Player iyi bir seçim olacaktır.

Herhangi bir medya biçimlerine yerleşik altyazıları oynatabilir ama SRT, SSA ve SUB gibi Windows ücretsiz harici altyazı desteği sağlar.

Macgo Free Media Player İçin Yorum Yap