Macrorit Disk Partition Expert: Ücretsiz Disk Yönetim Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Macrorit Disk Partition Expert birçok seçeneği ile yeni güçlü ücretsiz bir disk yönetim yazılımıdır. Macrorit Disk Partition Expert disk yönetimi yazılımı, özellikle sistem sürücüsü için, bölüm genişletme yeteneğine sahiptir. Bölümü genişletmenin temel nedeni, düşük disk alanı sorununu önlemek için. Dahili Disk Yönetimi Aracı kullanmak tercih edilse de, daha fazla özellik sunan üçüncü taraf disk yönetim yazılımı kullanmak isteyebilirsiniz. Macrorit Disk Partition Expert uzman disk yönetim programını denemekte fayda var.

Macrorit Disk Partition Expert

Macrorit Disk Partition Expert en önemli özelliklerinden bazıları şunlardır: Taşıma / Yeniden boyutlandırma, silme, oluşturma, format, ayarları aktif etme, Gizle / Göster, Etiketi değiştirme, Sürücü harfi değiştirme, Aksesuvar bilgileri görüntüleme, Kontrol, Birleştirme, Silme, Yüz testi. Macrorit Disk Partition Expert de eşi görülmemiş çalışma hızına sahip olduğunu iddia ediyor. CPU kaynak tüketimini azaltıyor ve bilgisayar performansını % 300 daha hızlı hale getireceğini iddia ediyor.

Macrorit Disk Partition Expert

Macrorit Disk Partition Expert ile herhangi bir veri kaybı olmadan bölüm taşıma veya küçültme, silme yapabilirsiniz. Bunu yapmak çok kolaydır. İlk önce istediğiniz sürücüyü seçine, daha sonra sağ tıklayın Taşıma / Yeniden boyutlandırma seçeneklerinden birini seçin. Sonra sürücüyü yeniden boyutlandırmak için seçenekleri göreceksiniz.

Macrorit Disk Partition Expert bolum boyutlandırma

Bir kez disk alanını değiştirin, Tamamı tıklayın ve Uygula butonuna tıklayın.

Macrorit Disk Bölme Uzman ayrıca bozuk kesimleri kontrol etmek seçeneği sunuyor. Özel bir kontrol aralığı ile disk tarama yapmak gerekiyorsa, aralığı seçmek için “Scan area – Tarama alanı” düğmesine tıklayın. Daha sonra taramayı başlatmak için Start now düğmesine tıklayın.

Wipe Disk; Çeşitli seçenekler ile tüm sürücüyü silme;

  • Full sectors with zero
  • Full sectors with one
  • Full sectors with zero&one
  • DoD 5220.22-M
  • DoD 5220.28-STD

Macrorit Disk Partition Expert da veri kaybı ya da tam tersi olmadan MBR diski GPT diske dönüştürün, ancak sistem sürücüsü için bunu yapamaz. Ayrıca 2TB daha büyük bir disk destekler ve 1024 sektör boyutu destekler.

Aşağıdaki farklı özellikleri içerir;

  • Hızlı çalışma hızı: En az CPU kaynak kullanarak % 300 daha hızlı en iyi verim sağlama.
  • Esnek görev kontrolü: Herhangi bir işlem, Windows platformu altında her zaman iptal edilebilir.
  • Güçlü veri koruma: En önemli kurumsal ve kişisel verilerin bile güç sıkıntısı durumunda her zaman korunması.
  • Sıfır parçalanma: Yeniden boyutlandırma ve taşıma bölme işlemi sırasında otomatik olarak diske parçalanmışlıklarıyla dayalı maksimum işletim sistemi performansı.

Sonuç olarak, Macrorit Disk Bölümü Uzmanı bol seçenekler sunuyor. Kullanımı kolay ve uzman olmanız gerekmez. Windows için ücretsiz bir bölümü yöneticisi arıyorsanız, o zaman Macrorit Disk Partition Expert programını düşünebilirsiniz.

Macrorit Disk Partition Expert İndir – Download

Macrorit Disk Partition Expert ücretsiz disk yönetim programının yüklenebilir ve portable sürümlerini aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.

Macrorit Disk Partition Expert Free İndir
Disk Yöneticisi: Disk Bölme/Birleştirme Programı
Macrorit Disk Partition Expert Free (Portable) İndir
Disk bölme ve birleştirme işlemleri için ücretsiz disk yönetim programı

Macrorit Disk Partition Expert: Ücretsiz Disk Yönetim Programı İçin Yorum Yap