Mail PassView Türkçe Yama

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Mail PassView Türkçe Yama Dosyası

5/5, Toplam: 1 kişi

Mail PassView programını Türkçeleştirme konusunda sıkıntı yaşıyorsanız üretici tarafından sunulan Mail PassView Türkçe dil dosyasını kullanabilirsiniz. Mail PassView Türkçe yama sayesinde tamamen Türkçe kullanabilirsiniz.

Mail PassView popüler e-posta programları kullanıcı adı ve parola/şifre de dahil olmak üzere, e-posta hesabı ayarlarını görüntülemenize olanak sağlayan ücretsiz ve Türkçe şifre kurtarma programıdır. Windows Live Mail, Outlook Express, Microsoft Outlook 2000-2010, GroupMail Free, IncrediMail, Eudora ve Thunderbird destekler.

Mail PassView Yahoo! Messenger, Google Talk’da kayıtlı şifreleri kurtarmayı sağlar. Basitçe programı çalıştırın, gerekli herhangi bir kurulum olmadan, otomatik olarak kayıtlı şifreleri bulacak ve desteklenen e-posta istemciler de depolanan tüm hesapları gösterecektir.

Not: Mail PassView bir şifre kurtarma programı olduğundan, programı indirmek veya bilgisayarda çalıştırdığınızda, anti-virüs programları tarafından uyarı alabilirsiniz. Herhangi bir sıkıntı olmadan kullanabilirsiniz.

Mail PassView Türkçe Yama İçin Yorum Yap