MailStore Home

Sponsorlu Bağlantılar
9.7.1.11637
Sponsorlu Bağlantılar

E-Posta Arşivleme, Yedekleme ve Geri Yükleme Programı

MailStore Home bir kalıcı ve güvenli arşiv içinde tüm e-posta mesajları yedeklemeyi sağlayan ücretsiz ve Türkçe bir Windows uygulamasıdır. Outlook, Windows Mail, Outlook Express, Thunderbird, Exchange posta, yanı sıra POP / IMAP hesapları (Gmail ve Yahoo gibi) ve yerel dosyalardan e-postaları içe aktarabilirsiniz. MailStore Home, ayrıca posta okumak, anahtar kelime ve gelişmiş ölçütlere göre tüm mesajları taramayı sağlar.

Program ayrıca bir düğmeye tıklama ile CD veya DVD’ye yedeklenmiş dosyaları yazdırabilir veya .eml mesaj formatında aktarabilirsiniz. MailStore, MIME uyumlu biçimde tüm e-posta iletileri saklar ve herhangi bir bilgi kaybı olmadan istediğiniz zamanda geri alabilirsiniz. Otomatik olarak e-posta hesaplarının arşivlenmesi için bir özellik eklendi. Bu özellik kullanıcılar için çok büyük faydalar sağlayacaktır.

Tüm e-postalar için arşiv merkezi: Gmail veya Yahoo! Mail gibi internet posta kutuları. Herhangi bir POP3 ve IMAP posta kutuları. Microsoft Outlook 2003, 2007, 2010, 2013, 2016. Windows Mail ve Windows Live Mail. Microsoft Exchange Server 2003, 2007, 2010, 2013 ve 2016 posta kutusu. Microsoft Office 365 (Exchange Online). Mozilla Thunderbird ve SeaMonkey. PST, EML ve diğer dosyaları.

MailStore Home USB sürücü veya klasöre taşınabilir sürümünü yüklemek için bir seçenek sunuyor.

MailStore Home İçin Yorum Yap