MailWasher (Windows)

Sponsorlu Bağlantılar
7.11.0
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Spam Engelleme Programı

MailWasher Free sunucu üzerinde e-posta kontrolü sağlayan ve yerel bilgisayarınıza indirmeden önce herhangi bir istenmeyen e-postayı silmenize olanak sağlayan bir ücretsiz spam algılama ve spam engelleme programıdır. Yeni posta geldiğinde otomatik olarak şüpheli mesajları işaretleyerek sizi uyarır ve kolayca spam mesajları silebilirsiniz. Spam algılama için 3 düzey mevcuttur ve kendi filtrelerinizi belirlemeniz için imkan sağlar.

Mail sunucuları kendi bünyesinde spam algılayıcıları barındırır ve reklam içerikli veya zararlı yazılım barındıran e-postaları spam olarak algılar ve istenmeyen e-postalar içerisinde saklar. Mevcut olan bu spam algılayıcıları ne kadar başarılı olur orası bir muamma.

Sürekli sizi rahatsız eden veya sinir bozucu mesajlardan kurtulmak istiyorsanız MailWasher Free gibi spam engelleme programlarından faydalanabilirsiniz. Belirleyeceğiniz filtreler sayesinde spam mesajları ayırabilirsiniz. Acemi bir kullanıcı iseniz uzman birisinden yardım alabilirsiniz. Eğer bu durum söz konusu değilse spam olarak algılanan mesajları silmeden önce e-postalara bir göz atmanızı tavsiye ederiz. Çünkü internet sitelerinde veya sosyal ağlarda oluşturulan hesaplar ile ilgili bilgi gönderildiği zaman spam olarak algılanabiliyor. Bu nedenle bu durumları göz önünde bulundurarak hareket etmekte fayda var.

MailWasher spam mesajları kontrol etme seçeneği sunarak istemediğiniz arkadaşları veya mail hesapları engelleyebilir ve kamu kara listeye (SpamCop) karşı postanızı kontrol etmeye yardımcı olur. Program aynı zamanda kararları öğrenmek ve zamanla otomatik spam algılamayı artırabileceğiniz Bayes motoru içerir.

MailWasher Free ücretsiz sürümü sunucuda e-postaları önizleme, sunucuda e-postaları silme, etkili anti-spam araçları, POP3, IMAP, Hotmail, AOL, Gmail vb, kolay okuma için renkli kılavuz çizgileri, gerçek zamanlı istenmeyen filtre hizmeti, otomatik spam silme, arama kutusu, otomatik güncellemeler ve arabirimini özelleştirme içermektedir.

Not: MailWasher ücretsiz sürümü bir e-posta adresi ile sınırlıdır ve Pro sürüme yükseltmeyi teşvik etmek için bir reklam içerir. Programın PC ve mobil cihazlar için uygun sürümleri mevcuttur.

MailWasher (Windows) İçin Yorum Yap