MailWasher (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Spam Engelleme Uygulaması

MailWasher Mobile Anti Spam, Android telefon ve tabletler için ücretsiz spam engelleme uygulamasıdır. İstenmeyen e-postaları durdurmaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır. MailWasher tüm e-postaları önizleme yapar ve e-posta programına ulaşmadan önce spamları silmenizi sağlar. Kapsamlı bir anti-spam filtreleri ile istemediğiniz e-postalar artık olmayacak. Beyaz liste ve kara listeye ekleyerek istediğiniz e-postaların size ulaşmasını sağlayabilir veya istemediklerinizi engelleyebilirsiniz.

Kara listeye ekleyeceğiniz arkadaşların e-postaları tek bir yerde toplanacaktır ve bu sayede istemediğiniz e-postaları tek bir dokunuşla silebilirsiniz.

MailWasher hızlı çalışır ve kullanımı kolaydır. Yeni mesajları kontrol etmek ve yenilemek için aşağı doğru çekin. Kara listeye eklemek istediğiniz arkadaşlarını kaydırın. Tam olarak görüntülemek için bir e-posta üzerine dokunun.

MailWasher Mobile Anti Spam uygulaması POP3 ve IMAP e-posta hesapları destekler. Ayrıca PC için programın Pro sürümünü satın alarak hesapları ve kara listeye eklediğiniz kişileri senkronize edebilirsiniz.

MailWasher (Android) İçin Yorum Yap