MakeMKV

Sponsorlu Bağlantılar
1.10.6
Sponsorlu Bağlantılar

DVD Videoları MKV Formatına Dönüştürme

MakeMKV Beta DVD filmleri MKV (a.k.a. Matroska) dosyalarına dönüştürme yapmayı sağlayan ücretsiz bir MKV dosya oluşturma programıdır. MakeMKV, sahip olduğunuz videoyu ücretsiz ve patentlere dönüştürmek için tek tıklamayla üretilen bir çözümdür. Her yerde oynatılacak kayıtsız formatlara dönüştürür. MakeMKV, başka türlü “transcoder” olarak adlandırılan bir format dönüştürücüsüdür.

Program tüm videoların ve yanı sıra, bölüm bilgileri, meta verileri (HD ses dahil) ses parçaları korur. MakeMKV otomatik olarak DVD’leri algılar ve yapmanız gereken tüm kopyalama işlemini başlatmak için bir düğmeye tıklamak kadar kullanımı kolaydır. MakeMKV da giriş kaynağı olarak Video_TS klasör veya ISO dosyalarını kullanabilirsiniz.

Program ayrıca Xbox veya diğer uyumlu cihazlara bir DVD iletimi yapmanızı sağlayan bir akış sunucusu içerir. Tüm platformlarda MKV dosyalarını oynatmayı sağlayan oynatıcı ve DVD ve Blu-ray diskler dahil birçok biçimleri, MKV dosyalarına dönüştürmek için araçlar vardır.

MakeMKV ücretsiz sürümü DVD ile sınırlıdır, ücretli bir sürümü Blu-ray diskleri destekler. MakeMKV programı Windows 32-bit ve 64-bit uyumludur.

MakeMKV İçin Yorum Yap