Malwarebytes Anti-Exploit

Sponsorlu Bağlantılar
1.09.3.1001
Sponsorlu Bağlantılar

Malwarebytes Anti-Exploit: Exploit Önleme Programı

Malwarebytes Anti-Exploit Beta, tarayıcı ve uygulama güvenlik açıklarını hedef alan zero-day exploit’lere karşı bilgisayarınızı korumayı sağlayan ücretsiz güvenlik programıdır. Anti-virüs araçlarının aksine, bu program günlük imza güncellemeleri gerektirir ve diğer anti-virüs veya kötü amaçlı yazılım koruma yazılımı ile birlikte çalışmak üzere tasarlanmıştır.

Anti-Exploit nasıl çalışıyor tam olarak açıklanmamıştır ama kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma listesine alınmış uygulamaları görebilirsiniz. Firefox, Chrome, IE, Opera, Java, Flash, Adobe Reader, MS Office, Windows Media Player, Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Adobe Acrobat Reader, Adobe Acrobat PRO, Foxit Reader ve diğer uygulamaları içerir.

Malwarebytes Anti-Exploit programı sayesinde zararlı yazılımlar bilgisayarınıza ulaşmadan engellenmektedir. Zararlı yazılımlardan korunma yolları arıyorsanız bu araç sizin için faydalı olacaktır. Zaten önemli olan casus yazılımların bilgisayara bulaşmasını engellemek. Bulaştıktan sonra bir anlam ifade etmiyor. Bu program sayesinde artık bilgisayarınız güvende olacaktır.

Malwarebytes Anti-Exploit İçin Yorum Yap