Malwarebytes Anti-Malware Free

Sponsorlu Bağlantılar
3.0.6.1469
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Malware Kaldırma Programı

Malwarebytes Anti-Malware Free bilgisayarınıza bulaşmış kötü amaçlı yazılımları algılamak ve kaldırmak için basit ve kolay kullanımlı ücretsiz ve Türkçe malware yazılımları tarama ve kaldırma programıdır. Program birçok gelişmiş konfigürasyon seçeneklerinin yanı sıra, karantina altına aldığı virüslü dosyaların bir listesini sunan kolay kullanımlı bir programdır.

Malwarebytes Anti-Malware ücretsiz sürümü, Premium’un 14 günlük deneme sürümüyle başlar.

Ücretsiz sürümü isteğe bağlı tarama ve kaldırma için uygundur, ancak herhangi bir gerçek-zamanlı koruma veya zamanlanmış taramalar sunmuyor. Gerçek-zamanlı koruma istiyorsanız, Malwarebytes Anti-Malware tam sürümünü satın almanız gerekir.

Malwarebytes Anti-Malware Malware, truva atları, rootkitler, rogues, spyware, ve daha fazlası için bilgisayarınızı tarar ve bunları sisteminizden silmeyi sağlar. Yapmanız gereken tek şey Malwarebytes Anti-Malware Free programını açıp, bir tarama başlatmak. Daha iyi koruma istiyorsanız Malwarebytes Anti-Malware Premium sürümünü satın alabilirsiniz.

Malwarebytes Anti-Malware Free ücretsiz sürümü anti-malware ve anti-spyware özelliği sunmaktadır. Zararlı yazılımları algılar ve kaldırır. Ayrıca anti-rootkit özelliği de sunmaktadır. Rootkit casus yazılımları kaldırır ve zarar görmüş dosyaları onarmak için yardımcı olur. Ücretsiz sürümünde her ne kadar gelişmiş malware temizleme özelliği sunsa da, bu konuda pek de söylendiği kadar olmadığını belirtmek isterim.

Malwarebytes Anti-Malware Free, malware ve diğer zararlı yazılımları bilgisayardan kaldırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz en iyi programlardan biridir. Yalnız ücretsiz sürümü malware kaldırma konusunda eksiklik gösterebilir. Amaç ücretli sürümü satın almanız. Yinede ücretsiz sürümü bilgisayarınız için koruma sağlayabilir.

Malwarebytes Anti-Malware Free İçin Yorum Yap