ManicTime Free

Sponsorlu Bağlantılar
3.8.0.2
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarda neler yaptığınız ve ne kadar süre geçirdiğiniz izlemeyi sağlayan ücretsiz zaman yönetim programı

ManicTime Free (Ücretsiz Sürüm) bilgisayar kullanımını izlemenizi sağlayan ve belirli bir günde hangi uygulamalarda kullandığınız ve bilgisayarınızda ne kadar süre aktif olduğunuzu gözden geçirmenizi sağlayan ücretsiz bir zaman yönetim programıdır. Bilgisayar başında ne kadar zaman geçiriyorum, neler yapıyorum diye merak ediyorsanız merakınızı bu program ile giderebilirsiniz.

Program, seçili gün için etkinliği gösteren, ayrıca kullanılan bireysel uygulamalar için daha ayrıntılı bir rapor olan renk kodlu bir zaman çizelgesi sunar. Ayrıca belirli etkinlikleri belirli etkinlikler için ne kadar zaman harcadığınızı hızla analiz etmenize izin veren web tarama, kelime işlemci gibi özel anahtar kelimelerle etiketleyebilirsiniz.

Otomatik izleme

ManicTime bilgisayarınızın kullanımını otomatik olarak kaydeder. Hangi uygulamaları kullandığınızı ve ne kadar süre kaldığınızı hatırlar.

Ayrıca hangi web sitelerini ziyaret ettiğiniz ve çalıştığınız dokümanları hatırlayacaktır. Bütün bu veriler çalışma saatlerinizi takip etmenize yardımcı olacaktır.

Gizliliğiniz güvendedir

ManicTime’ın topladığı veriler makinenizde saklanır ve herhangi bir yere gönderilmez. Bu veriler üçüncü bir tarafla paylaşılmaz ve yalnızca makinenizde bulunur.

Çevrimdışı çalışma yeteneğine sahiptir

ManicTime bulut tabanlı bir hizmet değildir, bunun yerine yerel bir veri deposu kullanır, böylece kaydedilen tüm veriler makinenizde saklanır. Bu aynı zamanda internet bağlantısı olsun olmasın aynı şekilde çalışacağı anlamına gelir.

Doğru zaman tutma

ManicTime’ın topladığı tüm veriler kolay anlaşılır grafik arayüzde sunulacaktır. Bu, öğle yemeğine ne zaman gittiğiniz ve görev değiştirdiğiniz zaman hızlı bir şekilde anlamanıza yardımcı olacaktır. Bundan böyle, oturum açtığınız saatler doğru ve takip edilmesi kolay olacak.

Kolay zaman çizelgeleri

Kayıt yaptığınız saatlerden hemen hemen her tür rapor hazırlamak kolaydır. Raporu oluşturduktan sonra, Excel veya başka bir araca kolayca kopyalayıp orada bir fatura oluşturabilirsiniz.

Manuel kronometre

ManicTime, otomatik zamanlı izleme modunda üstün olmasına rağmen, elle saatinizi manuel olarak izlemek için bir kronometre kullanabilirsiniz.

ManicTime, doğru ilerleme raporları göndermeyi ve zamanı her zamankinden daha iyi yönetmeyi sağlar. Bu tür bir yazılım, iç iş yeri meseleleri ve dış ortaklıklar söz konusu olduğunda işinizin daha verimli olmasına yardımcı olabilir.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

ManicTime Free İçin Yorum Yap