March of Empires (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
1.7.1
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone için March of Empires oyunu

Gameloft tarafından Windows Phone mobil cihazlar için yeni bir ücretsiz online savaş stratejisi oyunu daha yayınlandı. March of Empires grafikler ve oynanabilirlik açısından başarılı bir oyundur.

Ordular sevk et, binalar inşa et ve her an oyuncularla sohbet et. Her birinin kendisine has güçleri olan 3 eşsiz klikten biri ol. Krallığının günden güne büyüdüğünü görmek için bölge işgal et. Sana ve müttefiklerine fayda sağlayacak bölgesel yapılar inşa et. Doğru savaş tertibini seçmek, salt sayısal üstünlükten daha etkilidir. İttifak yönetim sistemini kullanarak diğer oyuncularla kumpas kur.

Savaş becerilerinizi kullanarak tahtı ele geçirin. Savaşlar yapın, bölgeleri ele geçirin ve unvanlar kazanın. Dağlık Bölgelerin Kralı, Kuzeyli Çar veya Çöl Sultanı unvanını al ve türünde çığır açan bu strateji oyununa katılarak gerçek bölge fethi için aralıksız savaş aç!

Diyara hükmetmek için kaleni güçlendir, muazzam bir ordu yönet ve büyük savaşa katıl! İmparatorluğun genişledikçe gözünü hırs bürümüş başka lordlarla karşılaşman kaçınılmaz ama tek bir imparator hüküm sürebilir! Bu toprakları kendi bayrağın altında toplayacak kadar marifetli misin? Yoksa krallığın gözlerinin önünde yanıp kül mü olacak?

İMPARATORLUK SENİN ELLERİNDE: Ordular sevk et, binalar inşa et, topraklar ele geçir ve her gün güç dengesini yeniden yapılandıracak stratejik kararlar al. İmparatorluğunun her noktası son derece detaylı grafiklerle hayat buluyor.

KLİĞİNİ SEÇ: Dağlık Bölge Kralları: Onurlu ve dindar şövalyeler. Kuzeyli Çarlar: Savaş alanının içinde ve dışında kurnazlık. Çöl Sultanları: Bilginin tutkulu savunucuları.

BÖLGESEL FETİHLERİN TADINI ÇIKAR: Etkinin günden güne büyüdüğünü görmek için bölge işgal et. Bayrağının altındaki topraklar arttıkça özel bonusların kilidini aç. Düşmanları kovmak için topraklarına takviye yap.

SAĞLAM BİR ULUS KUR: Sana ve müttefiklerine fayda sağlayacak bölgesel yapılar inşa et. Sağlam ticaret noktaları, kutsal tapınaklar, güvenli depolar ve dahasını kur.

TAKTİK SAVAŞLARI YAP: Savaş tertibini dikkatlice seç! Kurnaz taktikler salt sayısal üstünlükten daha etkilidir. Sürekli değişen mevsimlerden faydalanmak için hareketlerini iyi zamanlamaya dikkat et.

MUAZZAM İTTİFAK HARBİNE KATIL: İttifak yönetim sistemi, müttefiklerle teşkilatlanmayı kolaylaştırır. Diğer ittifaklarla gergin diplomatik ilişkilere gir. Yardım etmek, neredeyse hıyanet etmek kadar kazandırın. Boş vaktin olduğunda oyuncularla sohbet et.

March of Empires (Windows Phone) İçin Yorum Yap