MatematikA İndir (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

MatematikA: Windows Phone için Matematikte Dört İşlem Oyunu

MatematıkA Indır

MatematikA, Windows Phone işletim sistemine sahip akıllı cihazlarınız ile oynayabileceğiniz eğlenceli bir Matematik oyunudur. Oyun tarzında yapılan uygulama ile hoş vakit geçireceksiniz. Ücretsiz olarak sunulan uygulama özellikle çocuklar açısından çok önemli sayılabilecek faydalı bir oyun. Eğer çocuğunuz dört işlemi öğrenme konusunda zayıf davranıyor, kaçamaklar yapıyorsa ve eğer zayıfsa ona bu oyun sayesinde sevdirebilirsiniz.

Normal kitapta çocuklar biraz çalıştıktan sonra usanmış bir havaya girebilir. Ancak telefonda öğretmeye kalkarsanız çocuğunuz daha eğlenceli duygusuna kapılacak ve biraz daha fazla öğrenmiş olacak bu vesile ile. Çocuğunuz ile yarışarak hem kendiniz öğreneceksiniz hem de o.

MatematikA ile dört işlem kabiliyetinizi eğlenceli bir şekilde geliştirebilirsiniz. Oyunda ne kadar hızlı cevap verirseniz o kadar çok puan kazanırsınız. Oyunu toplama, çıkarma, çarpma, bölme işlemlerinde veya karışık işlemlerde olmak üzere oynayabilirsiniz. Oyunda elde ettiğiniz skorlar kaydedilmekte ve yüksek skorlarda listelenmektedir.

MatematikA İndir (Windows Phone) İçin Yorum Yap