Maxthon

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Maxthon (.APK)

3.67/5, Toplam: 6 kişi

Maxthon for Android (.APK), Android telefon ve tablet için kullanımı kolay ve hızlı web tarayıcı isteyenler için ücretsiz ve Türkçe bulut tabanlı internet tarayıcısıdır. Maxthon bulut tarayıcısı Windows, Mac, Android, iOS ve Windows Phone sistemleri için uygun sürümler geliştirmiştir. Sizde bilgisayarınız ve mobil cihazınız için hızlı web tarayıcısı arıyorsanız Maxthon kullanabilirsiniz. Tarayıcıdan beklediğiniz tüm standart özelliklerin yanı sıra entegre yer imleriniz için bulut depolama, çoklu-motor web arama ve geniş özelleştirme seçenekleri gibi birçok seçkin özellikler sunuyor.

Maxthon Bulut Tarayıcı aynı zamanda daha verimli bir web tarama deneyimi için tasarlanmış benzersiz özellikler sunar. Yerleşik bir ekran görüntüsü yakalama aracı ve entegre bir video downloader, sayfa yakınlaştırma, bölünmüş ekran tarama, geçmiş takvim, URL takma adları ve daha fazlasını içerir.

Özel tarama, entegre yazım denetimi ve form doldurma, çoklu tarama oturumları çalıştırma yeteneği ve çok daha fazlasını içerir. Maxthon kullanımı yavaşlatan tüm etkenleri ortadan kaldırarak rahat ve hızlı bir kullanım sunmaktadır.

Maxthon İçin Yorum Yap