Maxthon (Portable)

5.0.1.3000
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin Portable Ücretsiz Bulut Tabanlı İnternet Tarayıcısı

4/5, Toplam: 1 kişi

Maxthon (Portable) 5, kullanımı kolay ve hızlı web tarayıcısı isteyenler için ücretsiz ve Türkçe bulut tabanlı internet tarayıcısıdır. Maxthon bulut tarayıcısı Windows, Mac, Android, iOS ve Windows Phone sistemleri için uygun sürümler geliştirmiştir.

Sizde bilgisayarınız ve mobil cihazınız için hızlı web tarayıcısı arıyorsanız Maxthon kullanabilirsiniz. Tarayıcıdan beklediğiniz tüm standart özelliklerin yanı sıra entegre yer imleriniz için bulut depolama, çoklu-motor web arama ve geniş özelleştirme seçenekleri gibi birçok seçkin özellikler sunuyor.

Maxthon 5 Cloud Browser aynı zamanda daha verimli bir web tarama deneyimi için tasarlanmış benzersiz özellikler sunar. Yerleşik bir ekran görüntüsü yakalama aracı ve entegre bir video downloader, sayfa yakınlaştırma, bölünmüş ekran tarama, geçmiş takvim, URL takma adları ve daha fazlasını içerir.

Özel tarama, entegre yazım denetimi ve form doldurma, çoklu tarama oturumları çalıştırma yeteneği ve çok daha fazlasını içerir. Maxthon kullanımı yavaşlatan tüm etkenleri ortadan kaldırarak rahat ve hızlı bir kullanım sunmaktadır. Google Chrome, Firefox alternatifi web tarayıcı arıyorsanız Maxthon Portable 5 tarayıcısını kullanabilirsiniz.

Maxthon tarayıcısının portable sürümüdür. Herhangi bir kurulum gerektirmez. Doğrudan çalıştırın ve kullanmaya başlayın.

Maxthon (Portable) İçin Yorum Yap