McAfee Labs Stinger

Sponsorlu Bağlantılar
12.1.0.2387
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Virüs Taraması Yapma Programı

3.5/5, Toplam: 4 kişi

McAfee Labs Stinger, bilgisayarınızda virüs tarama yapar ve eğer virüs bulaşmış ise bunları tespit etmeyi sağlar. Antivirüs programı gibi değil tabi ki. Sadece en tehlikeli virüsleri ortaya çıkarmayı sağlar. McAfee Labs Stinger tam anlamı ile virüs koruma sağlamaz.

Bu ücretsiz virüs tarama programını, iyi bir antivirus programı ile kullanırsanız faydalı olur. Antivirus programlarının kaçırdığı virüsleri bulmada faydası olacaktır. Bu programın en faydalı özelliği, veritabanına bağlı olarak çalışır ve en son çıkan virüs tehditlerini hemen algılar. O nedenle McAfee Labs Stinger programı sürekli güncelleme yapar. Sizinde güncelleme yapmanızı tavsiye ederim.

McAfee tarafından geliştirilen bu ücretsiz virüs tespit etme programı ile tüm yaygın ve yeni çıkan virüsleri bulabilirsiniz. Kaliteli bir antivirus programı ile birlikte kullanmanızı tavsiye ederim. Böylece tam güvenlik duvarı oluşturmuş olursunuz. McAfee Stinger belirli virüsleri algılamak ve kaldırmak için kullanılan bir bağımsız bir yardımcı programdır. Bu tam bir anti-virüs koruması için alternatif değildir ama virüslü sistem ile uğraşırken yöneticilere ve kullanıcılara yardımcı olacak özel bir araç değildir. Stinger rootkit tarama ve tarama performans iyileştirmeleri içeren yeni nesil tarama teknolojisi kullanır.

Windows için diğer virüs tarama programlarına göz atabilirsiniz.

McAfee Labs Stinger İçin Yorum Yap