MDB Viewer Plus

Sponsorlu Bağlantılar
2.63
Sponsorlu Bağlantılar

MDB/ACCDB Dosya Açma, Düzenleme Programı

5/5, Toplam: 1 kişi

MDB Viewer Plus Microsoft Access MDB ve ACCDB veritabanı dosyaları açma, görüntüleme ve düzenleme için ücretsiz bir programdır. Bu programla MDB ve ACCDB dosyalarını açabilir, görüntüleyebilir, düzenleyebilir, filtreleyebilir, sıralayabilir, içe aktarabilir, dışa aktarabilir, değiştirebilir ve arayabilirsiniz

MDB Viewer Plus açma, görüntüleme, düzenleme, filtre, sıralama, aktarma, değiştirmek ve MDB ve ACCDB dosyaları aramak için ücretsiz, hızlı ve kolay bir yol sağlamak için yazılmıştır. Bu, ısmarlama yazılım için bir arka uç veritabanı olarak Access veritabanı kullanmak isteyen yazılım geliştiriciler için yararlıdır. MDB Viewer Plus veritabanları görüntülemek ve düzenlemek için uygun bir yol sağlar.

MDB / ACCDB Dosyaları Nedir?

MDB ve ACCDB dosyaları Microsoft Access veritabanı dosyalarıdır. ACCDB orijinal MDB dosyası için yeni biçimdir.

MDB Viewer Plus, bu veritabanlarını görüntülemek ve düzenlemek için uygun bir yol sağlar. Tablo bilgi ekranı bile tablo içindeki alan adlarının listesini panoya kopyalama özelliğine sahiptir. Bir geliştirici daha sonra bu listeyi doğrudan erişim için kaynak koduna yapıştırabilir.

MDB ve ACCDB Dosyalarını Açma

Microsoft Access, büyük ve karmaşık veri kümelerine dayanan uygulamaları geliştirmeye katılan yazılım mimarlarını hedef alıyor. Bu alanda gerçekten çok başarılı olduğunu söylemek gerekir. Ancak vertabanlarını görüntülemek için Microsoft herhangi bir ücretsiz program sağlamıyor. Bu nedenle üçüncü taraf uygulamalar kullanmak gerekmektedir. MDB Viewer Plus bu anlamda size yardımcı olacak en başarılı programlardan biridir.

MDB Viewer Plus, Microsoft Access ile oluşturulan veritabanlarını görüntülemek için çok basit bir yol sağlayan, ücret ödemekten sizi kurtarır. Access gibi bir program olduğunu söylemiyoruz, ancak Access’i kurmadan veya satın almadan MDB dosyalarını görüntülemek için bir alternatiftir.

MDB Viewer Plus İçin Yorum Yap