Media Go

Sponsorlu Bağlantılar
3.0
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Medya Oynatma, Yönetme ve Senkronizasyon Programı

Media Go müzik, film, TV şovları, podcast, oyunlar, fotoğraflar ve daha fazlasını bulmak, düzenlemek ve bilgisayarınızda veya Sony cihazda oynatmak için optimize etmeye yardımcı olan ücretsiz bir uygulamadır.

Media Go kolayca WALKMAN, Xperia akıllı telefonlar, Xperia Tablet, Sony yüksek çözünürlüklü ses ürünleri, PSP sistemi de dahil olmak üzere bilgisayar ve bazı büyük Sony cihazlar arasındaki müzik, fotoğraf, video ve diğer medya aktarmanızı sağlar. Ayrıca, senkronizasyonu yapılandırmak ve cihazlar için yedekleme seçeneklerini seçebilirsiniz.

Media Go dan Mağazaya erişerek filmleri, TV şovlarını ve PSP sistemi oyunları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz.

Media Go medya dosyaları düzenlemek içinde güçlü kütüphane içerir. Hızlıca bulun, etiket ve içerik sıralayın. Müzik veya video ile yeni çalma listeleri oluşturun. Albümler halinde fotoğrafları düzenleyin ve bilgisayarınızda tam ekran slayt keyfini çıkarın. Yeni medya eklendiği zaman Media Go kitaplığına otomatik olarak eklenir (iTunes müzik klasörü dahil). SensMe teknolojisi kullanılarak ruh halinize ve temponuza göre çalma listeleri oluşturur. gelişmiş arama kriterlerine göre özel görünümler oluşturabilirsiniz.

Media Go İçin Yorum Yap