Mediafire (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Mediafire Uygulaması

Mediafire, fotoğraf, video, müzik ve belgeleri depolamak ve herhangi bir yerden ulaşmak için Windows Phone mobil cihazlar için ücretsiz bulut hizmeti uygulamasıdır. Bilgisayar, Windows Phone, Android, iOS cihazlardan tüm dosyalarınıza her yerden ve her zaman ulaşabilirsiniz.

Mediafire uygulaması tüm fotoğraf, video, müzik ve belgeleri otomatik yedekleme sunar. Ücretsiz 10 GB depolama alanı sunar. 50 GB’a kadar depolama alanı kazanabilirsiniz. Bilgisayarınıza Windows Phone fotoğrafları senkronize edebilirsiniz. Artık tüm önemli dosyalarınız parmaklarınız ucunda olacak.

Mediafire uygulaması ile depolanan dokümanları, elektronik tabloları, sunumları, videoları görntüleyebilir ve sesleri dinleyebilirsiniz. Klasörleri ve dosyaları yönetebilirsiniz. E-posta, SMS, Facebook, Twitter, Weibo aracılığıyla dosyaları paylaşabilirsiniz. Hızlı bir şekilde depolanan tüm dosya ve klasörler arasında arama yapabilirsiniz.

Windows Phone için Mediafire uygulaması ile kolayca dosyalarını bulut hesabınıza yükleyin ve her yerden ulaşın. Mediafire uygulamasını indirin, mevcut hesabınıza giriş yapın veya yeni bir hesap oluşturun ve bulut hizmetine dosyaları yüklemeye başlayın. Bilgisayardan veya diğer mobil cihazlardan her an dosyalarınıza erişim sağlayın.

Mediafire (Windows Phone) İçin Yorum Yap