MediaPortal

Sponsorlu Bağlantılar
1.12.0
Sponsorlu Bağlantılar

MediaPortal: Ücretsiz ve Türkçe En İyi Media Center Yazılımı

MediaPortal bilgisayarınızı gelişmiş bir çoklu medya merkezi (media center) veya PC ev sinemasına (Home Theater PC/HTPC) dönüştürmek için imkan sağlayan açık kaynak kodlu ücretsiz ve Türkçe bir media center yazılımıdır.

TV izleme ve kayıt yapma (TV alıcısı gerektirir), DVD ve Blu-Ray, videolar oynatma, müzik koleksiyonundan dinleme, resimleri görüntüleme, ev videoları ve daha fazla medya dosyalarını oynatmak ve yönetmek için MediaPortal’ı kullanabilirsiniz.MediaPortal klavye, fare veya desteklenen uzaktan kumandalar ile kontrol edilebilir kullanımı kolay bir arayüz sağlar. Birkaç çekici arayüz temalarından seçim yapabilir veya topluluk portalından ek arayüzler indirebilirsiniz.

Filmler, fotoğraflar ve ses dosyalarına ek olarak, MediaPortal aynı zamanda RSS beslemeli FM veya web radyo istasyonlarını, hava durumu raporları ve çeşitli oyunları (bazıları dahil, eklentiler olarak indirebilirsiniz) destekler. Android veya iOS web tarayıcısı üzerinden uzaktan erişim, dahiili IMDB ve kapak resmi indirme, CD ripleme, dahili codec, ve çok daha fazlasını kapsar.

MediaPortal İçin Yorum Yap