MEmu

Sponsorlu Bağlantılar
3.0.8.0
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Bilgisayarda Android Oyunları Oynama Programı

MEmu Android Emulator Windows için Microvirt tarafından konsol emülatörleri altında yayınlandı ve ücretsiz bir Android emülatörü uygulamasıdır. Windows bilgisayarda Android uygulama ve oyunları çalıştırmak için faydalı olacaktır. Sevdiğiniz oyunları PC ekranında Android oyunları oynamak isteyenler için iyi bir seçim olacaktır. Bu ve benzeri bilgisayarda Android çalıştırma uygulamalarına da göz atabilirsiniz.

MEmu, Windows cihazlarına neredeyse yerel Android deneyimi sunan ücretsiz Android emülatörüdür. MEmu ile, doğrudan Android platformunda bulabileceğiniz birçok özel kitabın keyfini çıkarabilirsiniz.

MEmu içeriğinde popüler oyunları ve Market uygulamasını bulacaksınız. Market üzerinden uyumlu oyunları kolayca indirebilirsiniz. Memu tüm Microsoft Windows cihazlarda Android deneyimi sağlamaktadır.

MEmu 2X kriter puanı son amiral gemisi Android telefonlar için karşılaştırma ve en iyi performansı sağlar. Büyük bir ekranda Android oyunu oynarken daha iyi bir deneyim elde edebilirsiniz.

Esnek özelleştirme (CPU#, bellek boyutu, çözünürlük, cihaz modeli) sunuyor. Çok daha iyi oyun deneyimi için dokunmatik ekran, klavye / joystick desteği sunuyor. Windows bilgisayar ve Android mobil cihazlar arasında dosya paylaşım sağlar. Sürükle bırak desteği ile bilgisayar üzerinde Android uygulamaları APK olarak yüklemektedir.

MEmu İçin Yorum Yap