Messenger Reviver 2.2.5 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Messenger Reviver: MSN’yi Geri Getirme Programı

Messenger Reviver indir-sesli-goruntulu-konusmaMessenger Reviver, Windows Live Messenger (MSN) görüntülü konuşma ve ücretsiz mesajlaşma programını geri getirmek için yardımcı olan ücretsiz bir programdır.

Microsoft Windows Live Messenger programını tamamen kaldırdı. WLM yerine Skype programı geçti. Skype programının kullanımını sevmiyorsanız ve eski MSN’yi geri getirmek istiyorsanız bu program yardımcı olacaktır.

Messenger Reviver programı ile MSN’yi geri getirmek istiyorsanız tek yapmanız gereken programı çalıştırmak. Programı çalıştırdığınız zaman hangi WLM sürümü geri getirmek isteyeceğini seçebilirsiniz.

Yalnız şunu söylemek istiyorum. Messenger Reviver ile MSN geri getirmek mümkün ama bu biraz güvenlik açıklarının oluşmasına neden oluyor. Bu nedenle pek tavsiye edilmiyor. Yine de kullanmak istiyorsanız pek sorun olmaz. Ama bunun yerine Skype son sürümü kullanmanızı tavsiye ederim.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Messenger Reviver 2.2.5 İndir İçin Yorum Yap