Metin2 3D Online Oyna

Sponsorlu Bağlantılar

Metin2 3D Online MMORPG oyununda nasıl hesap oluşturulur? Metin2‘ye nasıl kayıt olunur?

Online oyunlar denildiği zaman Metin2 bu oyunların başında gelmektedir. Shinsoo, Chunjo ve Jinno krallıkları çok uzun zamanlardan beridir Ejderha Tanrısı tarafından korunmaktadır.Korunmakta olan büyüler dünyası büyük tehditlerle karşı karşıya kalmakta ve büyük hasarlara yol açmaya başladı. Kıta ve kıta da yaşayanları büyük kaosa doğru sürüklemeye başladı. Hayvanlar vahşi canavar ve ölülerde kana susayan yaratıklara dönüştüler.

Oyunda Metin Taşlarının kötü etkilerine karşı koymak için bu zor zamanda Ejderha Tanrısı ile müttefik olup savaşmaya başla. Yaşadığın krallığın gelecek korkusunu ve karşılaşacakları diğer olumsuzluklara karşı kılıcını çekerek var gücünle karşı koy.

metin2-3d-online-oyna

Metin 2 oyununda Kıta’nın kontrolünü ele geçirmek için başka krallık oyuncularına karşı savaş. Krallık kazandığınıza zaman hem para hemde topraklar elde edeceksiniz. Yüksek askeri rütbelere, ün, onur kazanarak gelecek savaşlarda diğer lonca üyelerine liderlik yapacaksın.

metin2-3d-online-oyna-1

Son olarak şunu hatırlatalım bir kerede birin üzerinde canavara ağır zarar verebileceksiniz ama dikkatli olmanız gerekiyor. Metin taşları etrafında daha çok dikkatli olun. Çünkü bir canavarı yendiğiniz zaman diğerleri sizin peşinizi bırakmayacaktır.

Metin 2 Ücretsiz Kaydol ve İndir

Metin2 3D Online Oyna İçin Yorum Yap