Metrotube (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Metrotube Uygulaması

Microsoft’un en yeni mobil işletim sisteminin güncellemeleri devam ediyor ve bu gerçekten çok güzel görünüyor. Lazyworm, diğer yeni veya güncellenmiş Windows Phone Uygulamalarına katılan, popüler Metrotube uygulaması YouTube videolarını izlemek için yeni bir güncelleme yayınladı.

Windows Phone’da uzun zamandan beri beğeni toplayan uygulama, videoları daha sonra görüntüleyebilmek için önceden yükleyebiliyor. Uygulama yeni sürümünde, daha sonra oynatmak için videoları telefonunuza “önceden yükleyebilirsiniz”. Tek yapmanız gereken istediğiniz videoyu bulmak ve daha sonra önyükleme düğmesine tıklayın ve tamamlandığında çevrimdışı görüntüleyebilirsiniz.

Yani anlayacağınız Metrotube uygulaması ile İnternet bağlantısı olmadan bile daha önceden kaydettiğiniz videoları izlemek mümkündür. Özellikle telefon hattının çekmekte zorlandığı ortamlarda faydalı olacak özelliklerden biridir.

Google geçtiğimiz günlerde, Windows Phone 8 veya Windows 8 için yeni uygulamalar oluşturmaya yönelik hiçbir planları olmadığını belirtti, bu nedenle bir YouTube’un oldukça düşük olasılığı var. Ancak, MetroTube resmi bir uygulamaya güçlü ve zengin özellikli bir alternatif sunar.

Metrotube (Windows Phone) İçin Yorum Yap