mHotspot

Sponsorlu Bağlantılar
7.8.8.0
Sponsorlu Bağlantılar

PC ve Laptopu WiFi Olarak Kullanma Programı

4.3/5, Toplam: 81 kişi

Günümüzde WiFi kablosuz internet bağlantısı en ileri düzeyde. Bulunduğumuz her konumdan internete bağlanmak mümkün. Peki bilgisayarı veya laptopu kablosuz modem olarak kullanmak ister misiniz?

mHotspot bilgisayarı, laptopu kablosuz modeme dönüştüren ücretsiz bir WiFi Hotspot programıdır. mHotspot programı ile PC veya laptopu kablosuz bir internet ağına dönüştürün ve WiFi özellikli cihazlar ile kablosuz internetten faydalanın. Özellikle arkadaş ortamında çok kullanılan faydalı bir uygulamadır.

Yalnız bilgisayar bağlantısına başka cihazlardan bağlanması için, bilgisayarınızın internet paylaşımının açık olması gerekir. mHotspot programı sadece Windows 7, Windows 8 ve Windows 10 ile uyumlu çalışıyor.

LAN, Ethernet,3G/4G,Wifi gibi bağlantı yöntemi ile bilgisayarınızı modem olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca, mHotspot programı bağlanan cihazların adı, IP adresi ve MAC adresi bilgilerini görmeyi sağlar.

Android telefonlar, iPad’ler, PDA’lar, Tablet bilgisayarlar ve diğer WiFi özellikli cihazlar ile oluşturacağınız WiFi Hotspota bağlanabilirsiniz.

mHotspot kullanımı ile ilgili blog yazımızdan faydalanabilirsiniz.

PC veya Laptopu kablosuz modeme dönüştürmek için en iyi ücretsiz program arıyorsanız mHotspot denemenizi tavsiye ederim.

mHotspot” İçin 2 Cevap

mHotspot İçin Yorum Yap