Micro Kıble (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
1.1.6
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Ücretsiz Kıble Pusulası Uygulaması

4/5, Toplam: 1 kişi

Micro Kıble, Android mobil cihazlar için kolay bir şekilde Kıble yönünü bulmanıza yardımcı olacak bir uygulamadır. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulama sayesinde kolay, rahat ve hızlı bir şekilde Kıbleyi bulabilirsiniz. Uygulamanın güzel yönlerinden bir tanesi kurulum gerektirmemesi ve çalışması için İnternet bağlantısına ihtiyaç duymaz.

Micro Kıble uygulaması cihazların ekran boyutuna uygun olacak şekilde ölçeklendirilir.

Bu uygulama yön göstermek için cihazınızdaki dahili pusulayı, yaklaşık konum için (isteğe bağlı olarak) mobil ya da WiFi ağını ya da tam konumu bildirmek için dahili GPS alıcısını kullanır.

Çevirim dışı çalışması için “Ağ ya da mobil bağlantının sağlanamadığı hallerde” gökyüzünü görecek şekilde dışarıda olmanız ve GPS’e bağlanmanız gerekir.

Dahili pusulanın çalışması için cihazınızı 8 şeklinde kendi etrafında döndürerek kalibre etmeniz gereken durumlar ortaya çıkabilir. Böyle bir durum oluştuğunda uygulama sizi yönlendirecektir. Bu kalibrasyonu yaparken cihazınızı metal eşyadan uzak tutmanız gerekir aksi takdirde ayarlar bozulacaktır. Böyle bir durum oluşması halinde uygulama size tekrar gerekli bildirimi yapacaktır.

Micro Kıble (Android) İçin Yorum Yap