Microsoft Edge Tarayıcı Ana Sayfa Değiştirme Nasıl Yapılır?

Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft Edge tarayıcısı Microsoft tarafından Windows 10 sistemlere özgü bir web tarayıcıdır. Internet Explorer tarayıcısının daha gelişmiş versiyonu olarak düşünebiliriz. Microsoft Edge bir çok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Kullanım açısından çok kolaylık sağlasa da, bazı ayarlamalar ile ilgili yardım isteyenler olabilir.

Bu yazımızda Microsoft Edge tarayıcı ana sayfa-başlangıç sayfası nasıl ayarlanır göreceksiniz. Microsoft Edge tarayıcısı diğer popüler web tarayıcılarda olduğu gibi başlangıç sayfasını ayarlamak çok kolaydır. Ayrıca başlangıç sayfasını değiştirmek isteyenlere bazı ek seçenekler de sunar.

Microsoft Edge Tarayıcısı Başlangıç sayfası, Yeni sekme sayfası, Önceki sayfalar, Belirli bir sayfa veya sayfalar seçeneklerine göre ana sayfayı ayarlayabilirsiniz.

microsoft-edge-tarayici-gecmisi-nasil-silinir-

Microsoft Edge tarayıcı ana sayfasını ayarlama

Microsoft Edge Tarayıcı ana sayfa sayfasını değiştirmek-ayarlamak için aşağıdaki adımları uygulayın.

1.Adım: Edge tarayıcısında sağ üst köşedeki üç noktaya ve ardından Ayarlar seçeneğine tıklayın.

microsoft-edge-tarayici-ana-sayfa-nasil-ayarlanir

2.Adım: Birlikte aç seçeneği altında yer alan Başlangıç sayfası, Yeni sekmesi sayfası, Önceki sayfalar ve Belirli bir sayfa veya sayfalar seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz. Ancak kendi istediğiniz bir web sayfayı ayarlamak için Belirli bir sayfa veya sayfalar seçeneğini işaretleyerek ardından Bir web adresi gir kutusuna eklemek istediğiniz web sayfasını girin ve sonra Ekle (+) düğmesine tıklayın.

microsoft-edge-tarayici-ana-sayfa-nasil-ayarlanir-

Microsoft Edge tarayıcısı ilk açılışta birden fazla sayfayı açmasını istiyorsanız yine aynı şekilde Bir web sayfası gir kısmına web sitesini adresini girebilirsiniz.

Microsoft Edge tarayıcı ana sayfasını değiştirdiniz mi?

Microsoft Edge Tarayıcı Ana Sayfa Değiştirme Nasıl Yapılır? İçin Yorum Yap