Microsoft Excel (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Microsoft Excel Uygulaması

5/5, Toplam: 1 kişi

Microsoft Excel Android telefon ve tablet için artık kullanılabilir durumda. Microsoft sonunda Office programlarını Android mağazasına taşıdı. Artık Android mobil cihazlardan Office uygulamaları kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Microsoft Excel Android tablet üzerinde mükemmel bir deneyim sunuyor. Belgeler sorunsuz bir şekilde görüntülenecek. Şeritteki tanıdık gezinme ve menü seçenekleri aynı kolaylıkta kullanımda olacak.

microsoft-excel-android-telefon

Excel elektronik tabloları, bilgisayarınızdaki kadar mükemmel bir görünüme sahiptir. OneDrive, Dropbox, OneDrive İş veya SharePoint üzerinden e-posta eklerini görüntüleyebilir ve Excel elektronik tablolarınıza erişebilirsiniz.

microsoft-excel-android-tablet-1

10,1 inç veya daha küçük bir ekrana sahip cihazlar üzerinde elektronik tablolar oluşturmak veya bunları düzenlemek için ücretsiz bir Microsoft hesabı ile oturum açın. Tam Office deneyimine sahip olmak için uygun bir Office 365 aboneliği gerekir. 10,1 inç boyutundan büyük bir ekrana sahip tabletler üzerinde elektronik tablolar oluşturmak veya düzenlemek için aynı zamanda Office 365 gerekir.

Microsoft Excel Android ile formüller, tablolar, grafikler, açıklamalar, PivotTable’lar, mini grafikler ve koşullu biçimlendirme sayesinde daha ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Microsoft Excel (Android) Hakkında Yazılar

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Microsoft Excel (Android) İçin Yorum Yap