Microsoft Minesweeper İndir (Windows Mağaza)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
5/5, Toplam: 1 kişi

Microsoft Minesweeper: Windows Mayın Tarlası Oyunu

Microsoft Minesweeper oyunu Windows 8 ve Windows 8.1 işletim sistemine sahip Bilgisayar ve Tabletlere indirerek oynayabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe dil seçeneğine sahip mayın tarlası oyunudur.

Microsoft Minesweeper geçen yıllardan sonra yeniden tasarlanmış hali ile karşımıza çıkıyor. Ayarlanabilir zorluk ayarlarından sonra klasik ve macera modları ile oynayabileceğiniz klasik bulmaca oyunu yeniden oyun severler ile buluştu. Microsoft Minesweeper oyununda arkadaşlarınız ile rekabet içerisine girebilir, rozet kazanmak için bir ay içerisinde yeterince gündelik görevler tamamlamanız gerekmektedir. Başarılar kazanmak, arkadaşlarınızla rekabet etmek, puanlarınızı puan tablolarına göndermek ve kişisel oyun istatistiklerinizi takip etmek için Xbox hesabınızla oturum açın.

Oyunu 2 farklı mod ile oynayın;

Klasik Mod
Geliştirilmiş grafikleri ve sesi ile bildiğiniz ve sevdiğiniz mantık oyununu oynayın. Hiç birini açığa çıkarmadan bütün mayınların yerlerini işaretlemek için bir dokunmatik ekran veya fare ve klavye kullanın! Kolay bir bulmacayla devam edip Ustalık seviyesine doğru yola devam edin.

Macera Modu
Yeni türde bir görev isteyen Minesweeper oyuncuları için yepyeni bir oyun modu geldi! Macera modunda becerileriniz kullanarak ve yolunuza çıkan hazineleri toplayarak kahramanınıza Dünya’nın merkezine doğru rehberlik edin. Geleneksel Minesweeper kurallarını eğlenceli ve yeni hedeflerle harmanlayan Macera Modu; bu klasik oyuna taze ve yeni bir yaklaşım sunuyor.

Oyunun özelliklerine bakacak olursak:

  • Ücretsiz
  • Türkçe
  • Klasik kurallar
  • Değiştirilebilir zorluk ayarları
  • Xbox etkinleştirilmiş – size başarılara, puan tablolarına ve arkadaşlarınıza erişim olanağı sağlar
  • Dokunmatik ekran veya fare/klavye kontrolleri
  • 35’ten daha fazla dil desteği

Microsoft Minesweeper Ekran Görüntüleri

Microsoft-Minesweeper

Microsoft Minesweeper İndir (Windows Mağaza) İçin Yorum Yap