Microsoft .NET Framework 4.5.2

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft .NET Framework 4.5.2 Türkçe İndir

5/5, Toplam: 2 kişi

Microsoft .NET Framework 4.5.2 Türkçe web yükleyicisidir. Web yükleyicisi, yalnızca belirli bir platform için uygun olan bileşenleri otomatik olarak belirleyen ve indiren küçük bir pakettir.

Web yüklemesi ve çevrimdışı yükleme için ayrı yükleyiciler vardır. Bu yükleyicilerden herhangi birini kendi ürününüze veya uygulamanıza yönelik kurulumda yeniden dağıtmayı planlıyorsanız daha küçük olması ve genellikle daha hızlı indirilmesi nedeniyle web yükleyicisini tercih etmenizi öneririz. Web yükleyicisi, yalnızca belirli bir platform için uygun olan bileşenleri otomatik olarak belirleyen ve indiren, yaklaşık 1 MB boyutunda küçük bir pakettir. Web yükleyicisi ayrıca, kullanıcının işletim sisteminin diliyle eşleşen dil paketini de yükler.

.NET Framework’ün bu sürümü .NET Framework 3.5 SP1 ve önceki sürümlerle birlikte çalışır, ancak .NET Framework 4, .NET Framework 4.5 ve .NET Framework 4.5.1 için yerinde güncelleştirme gerçekleştirir.

Microsoft .NET Framework 4.5.2 Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8, Windows 8.1, Windows Server 2008 SP2 Windows Server 2008 R2 SP1, Windows Server 2012 ve Windows Server 2012 R2 sistemleri ile uyumludur.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Microsoft .NET Framework 4.5.2 İçin Yorum Yap