Microsoft Office Mobil uygulamaları Android’e yükleyin

Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft Corporation 25 Haziran 2015 itibariyle Office uygulamalarını Play Store de yayınladı.

Türkiye ve 80’den fazla ülkedeki kullanıcılar artık Word, Excel ve PowerPoint uygulamaları Google Play Store üzerinden indirerek Android mobil cihazlarda kullanabilecek.

microsoft-office-mobil-uygulamalari-androide-yukleyin

Dünyada bir milyardan fazla kullanıcı olan en popüler mobil işletim sistemi Android’in Microsoft tarafından pekte dikkate alınmadığı gözlerden kaçmıyor. Bir milyardan fazla Android kullanıcı olunca artık görmezden gelmek mümkün olmuyor. Her ne kadar görmezden gelse de, Android tabletler için Office uygulamaları geçen yıl yayınlanmıştı. Bir ay önce Android Beta sürümlerini yayınlayan Microsoft, nihayet son noktayı koydu ve Office uygulamaların herkes tarafından Play Store’den yüklenebilir hale getirdi.

Microsoft Word (Android)
Android Microsoft Word Uygulaması
Microsoft Excel (Android)
Android Microsoft Excel Uygulaması
Microsoft PowerPoint (Android)
Android Microsoft PowerPoint Uygulaması

Bu habere elbette pek çok kullanıcı sevinemeyecek. Çünkü Office uygulamaları 1 GB üzeri RAM’e sahip olan ve Android 4.4 KitKat veya sonraki sürümlerine sahip olan cihazlara yüklenebilecek.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Microsoft Office Mobil uygulamaları Android’e yükleyin İçin Yorum Yap