Microsoft Office XP Service Pack 3 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft Office XP Service Pack 3

Microsoft Office XP Service Pack 3Microsoft Office XP için yeni bir güncelleme. Microsoft Office XP için en son güncelleme olan Office XP Service Pack 3 (SP3) paketi yayınlandı. Office XP SP3 yeni geliştirmeler sunuyor. Güvenlik geliştirmelerine ek olarak performans ve kararlılık geliştirmeleri sağlıyor.

Microsoft Office XP Service Pack 3 (SP3) içerdiği düzeltmelerin bir bölümü daha önce ayrı güncelleştirmeler olarak piyasaya çıkmıştır. Bu hizmet paketi bunları tek bir güncelleştirmede birleştirir. Office XP SP3’ü Microsoft Office XP herhangi bir düzeyini yüklenebilir ve yüklenecek tüm önceki hizmet paketleriyle gerektirmez.

Office XP Service Pack 3 karşıdan yüklemek ve kurmak nasıl yapılır?

Office XP’yi bir CD-ROM’dan yüklediyseniz iki seçeneğiniz vardır:

  • Kullanılabilir tüm hizmet paketlerini içeren en son güncelleştirmeleri ve ortak güncelleştirmeleri otomatik olarak yüklemek için Microsoft Office Ürün Güncelleştirmeleri Web sitesini kullanın.
  • Bu makalenin sonraki bölümlerinde anlatılan adımları izleyerek yalnızca Office XP SP3’ü yükleyin.

Not: Microsoft, istemci güncelleştirmesini Office Ürün Güncelleştirmeleri Web sitesini kullanarak yüklemenizi önerir. Office Ürün Güncelleştirmeleri Web sitesi, Microsoft Office yüklemenizi algılar ve Office yüklemenizin tamamen güncel durumda olmasını sağlamak için gerekenleri tam olarak yüklemenizi ister.

Microsoft Office XP Service Pack 3 İndir İçin Yorum Yap