Microsoft Planner (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Android için Microsoft Planner uygulaması

1.8/5, Toplam: 5 kişi

Microsoft Planner hareket halindeyken Android telefon veya tabletten yeni görevler oluşturup atayabilir, dosya gönderebilir veya üzerinde çalıştığınız iş hakkında sohbet edebilirsiniz. Kolaylıkla görselleştirilebilen planlar Planner web uygulaması kullanılarak yapılabilir ve planla ilgili görevler mobil uygulamayı kullanarak gerçekleştirilebilirsiniz.

Mobil uygulamayı kullanarak planlar oluşturma yeteneğinin yakında çıkacağı söyleniyor. Ayrıca, Microsoft Intune entegrasyonu ve push bildirim desteğinin hem Android hem de iOS’da gelecek güncellemelerde kullanıma sunulması bekleniyor.

Microsoft’un diğer bir çok uygulamasında olduğu gibi Planner uygulamasını kullanmak içinde uygun bir ticari Office 365 aboneliğinizin olması gerekir. Planner uygulaması, Office 365 Enterprise E1-E5, Business Essentials, Business Premium ve Eğitim abonelik planları olan müşteriler tarafından kullanılabilir

Planlarınızı web uygulamasında oluşturduktan sonra, mobil deneyimdeki planları görüntüleyebilir ve güncelleyebilirsiniz. Her plan için ayrı panolar mevcuttur, bu sayede görevleri gruplara ayırarak düzenleme imkanı sağlar. Durumu güncelleştirmek veya atamaları değiştirmek için, görevleri sütunlar arasında sürükleyip bırakmanız yeterlidir.

Microsoft Planner (Android) Hakkında Yazılar

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Microsoft Planner (Android) İçin Yorum Yap