Microsoft Planner mobil uygulaması artık Android için de mevcut

Sponsorlu Bağlantılar

Yaklaşık iki hafta önce iTunes Store’da kullanıma sunulan Office 365 kullanıcıları için bir görev yönetimi uygulaması olan Microsoft Planner artık Google Play Store‘da kullanıma sunulmuştur. Şirket bugün her iki platformda da uygulamanın başlatılmasıyla ilgili resmi bir açıklama yaptı.

Planner mobil uygulaması sayesinde kullanıcılar hareket halindeyken görevler oluşturup atayabilir, dosya gönderebilir ve sohbet edebilir. Kolaylıkla görselleştirilebilen planlar Planner web uygulaması kullanılarak yapılabilir ve planla ilgili görevler mobil uygulamayı kullanarak gerçekleştirilebilir.

Microsoft Planner İndir (Android)
Android için Microsoft Planner uygulaması

Mobil uygulamayı kullanarak planlar oluşturma yeteneğinin yakında çıkacağı söyleniyor. Ayrıca, Microsoft Intune entegrasyonu ve push bildirim desteğinin hem Android hem de iOS’da gelecek güncellemelerde kullanıma sunulması bekleniyor.

Uygulamayı kullanmak için uygun Office 365 aboneliği gereklidir. Planner uygulamasını içeren Office 365 abonelikleri Office 365 Business Premium (aylık 15 ABD doları) ve Office 365 Business Essentials (aylık 6 ABD doları )’dir.

Zaten belirtilen planlardan birine sahipseniz, uygulamayı iTunes Store veya Google Play Store’dan alıp ekibinizle görevler düzenlemek için kullanmaya başlayabilirsiniz.

Microsoft Planner İndir (Android)
Android için Microsoft Planner uygulaması
admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Microsoft Planner mobil uygulaması artık Android için de mevcut İçin Yorum Yap