Microsoft PowerPoint (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Microsoft PowerPoint Uygulaması

5/5, Toplam: 1 kişi

Microsoft PowerPoint Android telefon ve tablet için artık kullanılabilir durumda. Microsoft sonunda Office programlarını Android mağazasına taşıdı. Artık Android mobil cihazlardan Office uygulamaları kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Microsoft PowerPoint uygulamasını Android telefonlarda kullanım her ne kadar zor olsa da, tablet üzerinde mükemmel bir deneyim sunuyor. Belgeler sorunsuz bir şekilde görüntülenecek. Şeritteki tanıdık gezinme ve menü seçenekleri aynı kolaylıkta kullanımda olacak.

microsoft-powerpoint-android-telefon

Zengin biçimlendirme, grafik, animasyon, geçiş ve konuşmacı notları seçenekleriyle dikey veya yatay sunu oluşturarak kendinizi istediğiniz şekilde ifade edin. PowerPoint, sununuzu istediğiniz zaman değiştirmeniz için esneklik sağlar.

Sunularınıza tek tıklamayla erişin. OneDrive, OneDrive İş, SharePoint, Google Drive, Box ve Dropbox desteğiyle dosyalarınıza istediğiniz zaman erişin. Buluta bağlı PowerPoint uygulamasıyla sunularınızı kolay bir şekilde paylaşın. Belgelerinizi e-postayla köprü veya ek olarak göndererek paylaşın. E-posta ile paylaşırken PowerPoint sununuza benzersiz ve özel bir ileti ekleyin.

microsoft-powerpoint-android-tablet

10,1 inç veya daha küçük bir ekrana sahip cihazlar üzerinde sunu oluşturmak veya düzenlemek için ücretsiz bir Microsoft hesabı ile oturum açın. Tam Office deneyimine sahip olmak için uygun bir Office 365 aboneliği gerekir. 10,1 inç boyutundan büyük bir ekrana sahip tabletler üzerinde elektronik tablolar oluşturmak veya düzenlemek için aynı zamanda Office 365 gerekir.

Microsoft PowerPoint Android uygulaması ile sununuzun en iyi şekilde görüntüleneceğini, cihazlar arasında geçiş yaptığınızda biçimlendirmeyi veya verileri kaybetmeyeceğinizi bilerek güvenle çalışın. Bulutta depolanan sunularınıza dilediğiniz zaman kolayca erişebilirsiniz.

Microsoft PowerPoint (Android) Hakkında Yazılar

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Microsoft PowerPoint (Android)” İçin Bir Cevap

Microsoft PowerPoint (Android) İçin Yorum Yap