Microsoft Security Essentials (64 Bit)

Sponsorlu Bağlantılar
4.10.0209.0
Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft Security Essentials: Anti-Virüs ve Malware Koruma

3.92/5, Toplam: 13 kişi

Microsoft Security Essentials virüslere, casus yazılımlara ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma sağlayan ev bilgisayarınız için gerçek zamanlı koruma sağlayan ücretsiz ve Türkçe antivirüs ve malware koruma programıdır. Microsoft Security Essentials malware koruması için, Windows Defender yerine geçer ve ilave anti-virüs, rootkit ve truva tarama yetenekleri ekler.

Microsoft Security Essentials otomatik güncellemeler, isteğe bağlı arşiv dosyalarını tarama, çıkarılabilir sürücüler için destek, e-posta eki tarama ve daha fazlasını sunuyor. Türü ve konumu yanı sıra özelleştirilebilir uyarı eylemleri ile dosyaları dışlamak için bazı gelişmiş seçenekler de var.

Microsoft Security Essentials, temiz ve kullanımı kolay arayüzü ile geliyor. Güvenlik duvarı entegrasyonu, ağ trafiği denetleme ve sezgisel tarama gibi esktra özellikler de içerir.

Windows 8, Windows RT, Windows 8.1 ve Windows RT 8.1 için Windows Defender , kötü amaçlı yazılımlara karşı yerleşik koruma sağlar. Microsoft Security Essentials’ı Windows 8.1 ile kullanamazsınız ve kullanmanız da gerekmez; Windows Defender zaten yüklüdür ve kullanıma hazırdır. Ancak, daha eski bir Windows sürümü içeren bilgisayarı korumak istiyorsanız Microsoft Security Essentials kullanarak virüslere, casus yazılımlara ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı korunmaya yardımcı olabilirsiniz. Evinizde veya küçük ölçekli işletmenizde kullandığınız bilgisayarlarınız için ücretsiz* gerçek zamanlı koruma sağlar.

Microsoft Security Essentials (64 Bit)” İçin Bir Cevap

Microsoft Security Essentials (64 Bit) İçin Yorum Yap