Microsoft Silverlight

Sponsorlu Bağlantılar
5.1.41212.0
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin Tarayıcıda Zengin İçerikleri Görüntüleme Eklentisi

Microsoft Silverlight web ve mobil uygulamalar için ilgi çekici, interaktif kullanıcı deneyimleri oluşturmak için Windows sistemler için güçlü bir geliştirme aracıdır. Microsoft Silverlight, .NET framework tarafından desteklenmektedir ve çoklu tarayıcılar, cihazlar ve sistemler ile uyumludur. Nerede olursa olsun olsun web de çalışır ve tarayıcı üzerinde zengin içerikleri görüntülemek için Adobe Flash Player rakibidir.

Canlı ve isteğe bağlı olarak yüksek kalitede interaktif video deneyimi sunmanın yanı sıra içerikleri korur.

Microsoft Silverlight Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP sistemlerle ve Internet Explorer, Firefox, Safari ve Chroma tarayıcılar ile uyumludur.

  • Video, animasyon, etkileşimli çalışma ve şaşırtıcı kullanıcı arayüzleri içeren, Web ortamına yönelik medya deneyimleri ve zengin etkileşimli uygulamalar sağlanması.
  • 2 megabayttan (MB) daha küçük bir boyuta sahip ve tüm ana tarayıcılarla çalışan küçük, isteğe bağlı, kolaylıkla kurulabilir bir eklenti sayesinde kullanıcılar için sorunsuz, hızlı kurulum imkanı.
  • Herhangi bir ek kurulum gereksinimi olmadan Windows tabanlı ve Macintosh bilgisayarlar arasında tutarlı deneyimler.
  • Yüksek performans için istemciden daha yüksek oranda faydalanan daha zengin, daha etkileyici Web deneyimlerinin yaratılması.
  • Şaşırtıcı vektör tabanlı grafik, medya, metin, animasyon ve biçimlendirmeler grafiklerin ve efektlerin sorunsuz olarak her türlü Web uygulamasına entegre edilmesini sağlar.
  • Silverlight kullanarak varolan standartları/AJAX tabanlı uygulamaları daha zengin grafiklerle ve medya ile vurgulayın.

Microsoft Silverlight İçin Yorum Yap